خانه

مجتمع ام دی اف برادران هدایتی

ام دی اف نوعی فراورده چوب است که به صورت فیبر خشک تولید می شود. معمولا از این محصول به صورت خام استفاده نمی شود و عموما آن را با مواد مختلف روکش می کنند. امروزه استفاده از آن در ساختمان ها، کابینت آشپزخانه، کمد دیواری، اپن و جاکفشی گسترش زیادی یافته است. فروش عمده ورق mdf در فروشگاه های زیادی انجام می شود. برای آشنایی بیشتر با بازار فروش این محصولات با مطلب زیر همراه باشید.

4
3
2

مجتمع چوب هدایتی نماینده انحصاری ام دی اف ویسپان

نماینده رسمی ویسپان در مازندران

جاکفشی، دیوارکوب و قفسه های ام دی اف در فضای خانه ها جای خوبی برای خود باز کرده اند. چون این محصول از چوب ارزان تر است، قابلیت انواع برش، ابزارخوری، سمباده زنی و ماشین کاری را دارد، با وزن ها و ضخامت های مختلف تولید می شود و قابلیت روکش شدن با انواع مواد را دارد، بازار فروش خوبی پیدا کرده است.

 mdf خام فروش این محصول را در ضخامت های مختلف راهی بازار می کند. روکش شدن ورق خام باعث تولید این محصولات در رنگ های مختلف شده که هر مشتری با سلیقه خود رنگ متناسب با دکوراسیون خانه خود را انتخاب کرده و با یک سازه ام دی اف بر زیبایی فضای خانه می افزاید.از انواع mdf در تولید کابینت آشپزخانه، قفسه ها، دیوارپوش ها، کف پوش، مبلمان، تخت خواب و پوشش سقف استفاده فراوانی می شود. راحت تمیز شدن و شیک بودن آن باعث استفاده بیشتر از آن ها در فضای آشپزخانه به عنوان کابینت و دکور و اپن شده است.

مجتمع ام دی اف هدایتی

مجتمع چوب و ام دی اف هدایتی با پشتوانه سالها تجربه در حوزه صنعت چوب و با برخورداری از کادر مجرب و متعهد مفتخر به خدمت رسانی در این عرصه می‌باشد. همزمان با رشد روز افزون و رو به گسترش رسانه جهان شمول اینترنت، این مجموعه نیز بر آن شد تا در جهت اطلاع‌رسانی و ارائه وسیع خدمات خود، با بهره‌گیری از این پتانسیل عظیم اقدام به راه‌اندازی این وب‌سایت نماید.

 مجتمع چوب و ام دی اف هدایتی با محوریت بخشیدن به رضایت مخاطبین توانسته است به افتخاراتی دست یابد که کسب لوح‌های تقدیر متعدد از مراجع و مبادی متنوع نشان از موفقیت این مجموعه در این راستا داشته است. امید است این سامانه بتواند با در اختیار گذاردن اطلاعات روزآمد و ارائه متمرکز و بهینه خدمات خود در عرصه صنعت چوب و ام دی اف، گامی مثبت در جهت اعتلا و پیشرفت این حوزه و خدمت‌ رسانی روز افزون بردارد.

بابل،کمربندی امیرکلا، خیابان آهن فروشان

۰۹۱۱۲۱۳۵۷۲۶

۰۹۱۱۲۱۳۳۴۲۱

درباره ما

مجتمع چوب و ام دی اف هدایتی با پشتوانه سالها تجربه در حوزه صنعت چوب و با برخورداری از کادر مجرب و متعهد مفتخر به خدمت رسانی در این عرصه می‌باشد. مجتمع چوب و ام دی اف هدایتی با محوریت بخشیدن به رضایت مخاطبین توانسته است به افتخاراتی دست یابد که کسب لوح‌های تقدیر متعدد از مراجع و مبادی متنوع نشان از موفقیت این مجموعه در این راستا داشته است.

پیمایش به بالا